חיי הלילה בברלין

 

אינספור פאבים ובארים גדושי תיירים ואלכוהול, מסיבות פרועות ומשוחררות לתוך השעות הקטנות של הלילה, אינספור אירועי תיאטרון, אופרה ותרבות בסטנדרטים מהגבוהים בעולם, התייחסות משוחררת וליברלית כלפי הקהילה הגאה והמוני צעירים שמחפשים איפה לבלות – כל אלה הופכים את ברלין ליעד מועדף לנופש פעיל אצל צעירים ובליינים רבים מכל רחבי העולם.

אז מה אפשר למצוא בברלין בשעות הלילה?

מועדונים ומוקדי מסיבות בתוך חללים גדולים שהיו פעם בתי חרושת או מחסנים, טרם נפול חומת ברלין.

שטחים בנויים אלה נותרו ללא שימוש לאחר נפילת החומה, והפכו אט אט למעוזן של מסיבות פרועות, משוחררות, גדושות במוסיקה טובה, אלכוהול, והמון צעירים שהגיעו לכייף.

 

בברלין תוכלו למצוא גם מסיבות אינטימיות יותר, במועדונים קטנים ובמיקומים אקסקלוסיביים, או מסיבות בעלות תוכן ייחודי, כמו מסיבות אייטיז, מסיבות קצף, ועוד.

 

ברלין נחשבת סובלנית במיוחד כלפי אוכלוסיית הגייז, והיא מציעה אינספור מועדונים המרכזים אצלם את האוכלוסייה הגאה, גם שם מסיבות בעלות מוניטין הנמשכות עד השעות הקטנות של הלילה.

 

ברלין נחשבת לאחת מבירות העולם בתחום המוזיקה האלקטרונית, והיא מציעה לבליינים שלה מוזיקה איכותית ומקורית, בדרך כלל באיכות גבוהה במיוחד, שממכרת ומהפנטת את הבליינים אל תוך מסע של קצב.

 

מועדונים נחשבים במיוחד שאפשר למצוא בברלין:

 

מועדון טרזור – מועדון שמציע בעיקר מוזיקה אלקטרונית כמו אסיד וטכנו. המועדון הוקם באמצע שנות השמונים והפך למוקד עליה לרגל של צעירים חובבי מוסיקה אלקטרונית. במועדון כשלושה מפלסים, בכל אחד מהם דיג'יי נפרד וסוג שונה של מוזיקה אלקטרונית.

 

מועדון שווז – מועדון גייז בעל מוניטין של מעל עשור במסיבות מקפיצות, מגוונות ואיכותיות אל תוך שעות הבוקר המוקדמות. כדאי לבדוק טרם ההגעה שהמועדון פעיל, מפני שהוא פעיל בעיקר בסופי השבוע ולא בכל יום.

 

הברגהיין – אחד המועדונים האיכותיים, הסוערים, והפופולאריים בברלין, קיבל את התואר המועדון הטוב בעולם מאת עיתון הניו יורק טיימס. המועדון מציע מוזיקה אלקטרונית איכותית ומארח דיג'ייז מוכרים מכל העולם, תוך שהוא מספק להם ולקהל הרוקדים במה להתנסויות ויצירות חדשות, ברוח ליברלית ומתוך התשוקה להעז ולפרוץ גבולות. המועדון נחשב אקסטרימי ופרט לסלקציה קפדנית בכניסה (מה שאומר שלא כל אחד שמעוניין להיכנס למועדון אכן מצליח להיכנס אליו), הוא מציע חוויית בילוי פרועה שלא מתאימה לכל אחד.

 

בארים בברלין

ברלין, בדומה לשאר אירופה, מתאפיינת בחיבה למשקאות אלכוהוליים, בירה טובה וערבי אלכוהול ארוכים ומטורפים. משכךף מציעה ברלין איזורי פאבים איכותיים, ייחודיים ומלהיבים לאוהבי הטיפה המרה. בברלין נהוג לפתוח את הערב בישיבה קצרה בפאב לפני שמגיעים למועדון... מאיזורי הפאבים היותר מפורסמים של ברלין – שוונברג, קראוצברג, פרידשיין, ועוד.

חיפוש כרטיסים

קבלו דילים וחדשות לתיבת הדואר שלכם